ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ

  16 Aralık 2020

Maya Okulları Antalya Fen ve Teknoloji Lisesi İl Birincisi!

Bilim meşalesinin ışığına inanan Maya Okulları Antalya, 28 Kasım 2020 tarihinde Türk Zeka Vakfı tarafından düzenlenen “Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası”na katılım göstermiştir.

Zeka Oyunları Şampiyonası’nda, 9/A Fen ve Teknoloji sınıfı öğrencilerinden Ege Arda Çolak, Şeref Kaan Akın ve İbrahim Erdem Öz aldıkları puanlarla il şampiyonu olmuşlardır. Öğrencilerimizin oluşturduğu takımla aldıkları il birinciliği bizleri gururlandırmıştır.

Öğrencilerimizin birinciliğini tebrik eder, bölge şampiyonasında başarılar dileriz.


ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASINDA FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ 9. SINIFLARIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ