TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI!

  24 Eylül 2021

Tam Benlik Programımız ile öğrencilerimizin ilgi duyduğu, yatkın olduğu ya da yeteneğe sahip olduğu alanlarda özel hazırlanmış program içerikleri ile öğrencilerimizi destekliyoruz. Öğrencilerimize güçlü oldukları alan ya da alanlara ilişkin derinlemesine çalışma yapabilmeleri için fırsatlar sunuyor, erken yaşlarda kariyer gelişimi konusunda düşünmeleri için zemin hazırlıyor ve öğrencilere iş dünyasında ihtiyaç duyacakları etkili iletişim, sorun çözme, disiplinler arası düşünme ve uygulama, yaratıcı ve eleştirel düşünme becerileri kazandırıyoruz. Öğrencilerimizin ilgili oldukları alanlarda görgülü bireyler olmaları için atölye çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimize öz gelecek sağlamak amacıyla da alanında uzman meslek sahipleri ile bir araya geliyoruz. 
4.sınıfta belirlediğimiz ilgi alanlarına; öğrencilerimiz 5.sınıf itibariyle sürece dâhil oluyorlar. İlk hafta uyum çalışmalarının ardından bu hafta kolları sıvayarak birbirinden keyifli çalışmalara imza atmaya başladılar. 
Tam Benlik alanlarımız;
*ANA DİL,
*YABANCI DİL,
*SANAT,
*SPOR,
*MATEMATİK,
*BİLİM,
*MÜZİK,
*BİLİŞİM


TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI! TAM BENLİK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI!