Sanat ve Spor Kurslarımız Başladı

  12 Ekim 2019

Maya Okullarında öğrencilerimizin müzik, sanat ve spor vb. alanlarda gelişimlerini desteklemek, söz konusu alanlardaki beceri edinimlerini pekiştirmek amaçlarıyla düzenlenen hafta sonu hobi kursları başladı. Öğrencilerimiz ilgi, istek ve ihtiyaçlarına göre tercih ettikleri hobi kursu branşlarıyla buluşarak ilk derslerini gerçekleştirdiler. Öğrencilerin görsel, işitsel ve sözel yeteneklerini, karar alma ve iletişim becerileri ile takım çalışmalarına yatkınlıklarını artıran hobi kursları öğrencilerimizin yeni arkadaşlıklar yoluyla iletişim ve yeni bir çevrede var olma becerilerini de destekliyor. 
İçindeki sanatçıyı ya da sporcuyu keşfederek ilgili alanlardaki deneyimlerini artırmak ve o alanla ilgili potansiyellerini performansa dönüştürmek isteyen Mayalı Çocuklarımız hafta sonu hobi kurslarında yeteneklerini alanında uzman öğretmenlerin rehberliğinde geliştirme yolculuklarına başladılar.


Sanat ve Spor Kurslarımız Başladı Sanat ve Spor Kurslarımız Başladı Sanat ve Spor Kurslarımız Başladı Sanat ve Spor Kurslarımız Başladı