ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ!

  20 Ağustos 2021

Okullarımızda çocuklarımızla buluşmak için geri sayım başladı. Haftalardır tüm hızıyla süren hazırlıklarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Geçtiğimiz eğitim öğretim yılını karşılıklı güven ve inancımız ile sağlıklı ve verimli bir şekilde tamamladık. Yeni eğitim öğretim yılında da, aynı güven ve inancın beraberinde getireceği güçlü iş birliği ile her zaman olduğu gibi çocuklarımız için en doğru olanı yapmak önceliğimiz. Bu konudaki önceliklerimizi belirlerken okulumuzun hijyen ve sağlık güvenliği, öğrenci ve çalışanlarına yönelik koruyucu sağlık politikalarının belirlenmesi ve denetlenmesi hususunda öneriler geliştirmek, kararlar alabilmek üzere Maya Okulları Sağlık Danışma Kurulumuz ile tekrar bir araya geldik.  
Maya Ailesinin bir parçası olan Maya Okulları Sağlık Danışma Kurulu yönlendirmeleri ile almış olduğumuz kararlar ve önlemler ile ilgili dokümanı ekte sizlerle paylaşıyoruz. 
Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın aldığı kararlar, Sağlık Danışma Kurulu’muzun yönlendirmeleri ile okullarımızda alınan önlemler güncellenebilecek olup tüm güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Bu konudaki önceliklerimizi belirlerken deneyim ve her daim kıymetli dokunuşları ile süreci aydınlatan Sağlık Danışma Kurulu üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 


ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ! ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ!