Öğrencimizin Türkiye Yüzme Şampiyonasındaki Büyük Başarısı

  13 Aralık 2020

Okulumuz 8. Sınıf öğrencisi Sevgili Ceyda GENÇ Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası Kırşehir Bölge yarışlarını dört (4) bireysel, yedi (7) bayrak yarışında toplamda sekiz (8) “altın”, üç (3) “gümüş” madalya kazanarak tamamlamıştır. 
Salgın döneminde, içinde bulunduğumuz olağanüstü durumlarda hem tüm azmi ile başarılı bir biçimde Liselere Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan, örnek davranışları ve başarıları ile herkese model olan hem de kararlılıkla küçük yaştan itibaren emek ve gönül verdiği yüzme tutkusunu madalyalarla taçlandıran sevgili Ceyda’yı yürekten kutluyoruz. 
Sevgili Ceyda her zamanki gibi ailesini ve bizleri gururlandırırken; azim, sebat, çalışma ve kararlılıkla verilen emeklerin karşılığını bulacağını bir kez daha gösterdi.
Tebrikle Ceyda; ne mutlu bizlere.
İlgili şampiyonada elde ettiği başarıyla “Milli Takım” seçmelerine de katılmaya hak kazanan öğrencimizin başarılarının devamını diliyor; ona emek veren herkese ailesine, antrenörlerine, değerli öğretmenlerine teşekkür ediyoruz.


Öğrencimizin Türkiye Yüzme Şampiyonasındaki Büyük Başarısı Öğrencimizin Türkiye Yüzme Şampiyonasındaki Büyük Başarısı Öğrencimizin Türkiye Yüzme Şampiyonasındaki Büyük Başarısı