MAYAMIZ 20 YAŞINDA!

  25 Ekim 2021

Maya Okullarının yöneticileri, kıymetli emekleriyle okulumuzun tüm süreçlerdeki başarılarına vesile olan, güç katan öğretmenlerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve sevgi ve özenle mayalanarak geleceğin mimarları olmaya aday biricik öğrencilerimizin katılımıyla tonoz alanımızda Mayamızın 20. kuruluş yıl dönümünü coşkuyla kutladık
Her 25 Ekimde olduğu gibi bu gün de MAYALI olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamak için bir arada tek yürek olduk.
Okul müdürümüzün konuşmasıyla başlayan törenimiz öğrenci ve Müzik Öğretmenlerimizin katkılarıyla hazırlanan 20. Yıl marşımızın söylenmesi, pasta kesimi ve kutlamalar ile devam etti. Mayamızın 20. Yılına özel tüm sınıflar seviyesinde gerçekleştirilen sanat etkinlikleri, şiir ve kompozisyonlar,  öğrencilerimizin Maya’ya yazdıkları mektuplardan oluşan 20. Yıl sergimizin açılışı yapıldı; sergimiz öğrencilerimiz tarafından gezildi. 
Mayamızın 20. Yılında öğrencilerimizin okulumuza bıraktığı sevgi ağacı ve duvar boyamasından oluşan anı objeleri tüm öğrencilerimizin katkılarıyla tamamlandı. 
Evet MAYAMIZ tam 20 yaşında!
20 YILDIR maya çatısı altında binlerce çocuk okula başladı, binlerce öğrenci öğrendi, gelişti, dönüştü, büyüdü, başardı, mezun oldu. En önemlisi de burada çok mutlu oldu. Nice dostluklar, güzellikler, zenginlikler birikti hayatlarında. 
Nice öğrenciler, öğretmenler, çalışanlar ve yöneticiler 20 yıldır anlamlı izler bıraktı MAYAMIZA. Ve hep gururla izledik bu anları, gururla dahil olduk bu anılara ve niceleri yaşanacak biliyoruz nice nice yıllarda. 
Maya ’dan yolu geçen, Maya ’ya emek veren herkese sonsuz teşekkürler.
2002 yılından bu yana yazdığı başarı hikayelerine her yıl yenilerini ekleyen, kuruluşundaki temel ilkeler doğrultusunda her daim yenilik ve gelişmelerin öncüsü olan, Atatürk ilke ve inkılapları ile cumhuriyetin aydınlığında yol alan, ulusal ve evrensel değerleri benimseyip yaşatan Maya Okullarının nice kuruluş yıl dönümlerinde bir arada olmayı dileriz. 
Nice yıllara MAYA!


MAYAMIZ 20 YAŞINDA! MAYAMIZ 20 YAŞINDA! MAYAMIZ 20 YAŞINDA!