Maya'da İlk Zil

  09 Eylül 2019

Sevgili Öğrencilerimiz;
Varlığınızla mana kazanan okulumuzda, çocukluk döneminden ilk gençlik yıllarına geçiş sürecinize tanıklık etmek, birlikte yapacağımız keşifler, edineceğimiz deneyimler için heyecanlanıyoruz. Dilerim sizler, baktığımız ufkun temsilcileri bugün göstereceğiniz çabanın yarın bırakacağınız izin habercisi olduğunu bilerek çok öğrenir ve çok eğlenirsiniz.
Kıymetli Velilerimiz;
Kurulduğu günden bugüne öncü uygulamaları ile Türk Milli Eğitim Sistemine Maya olma ilkesiyle yola çıkan Atatürk ilkelerine bağlı, Cumhuriyetin temel değerlerine sahip nesiller yetiştiren Maya Okulları öğretim kadrosu adına evlatlarınızı en özel ve anlamlı döneminde bizlere emanet ettiğiniz için şükranlarımı sunarım. Evlatlarınız emin ellerde olup, evlatlarımızdır. 
Değerli Maya Öğretmenleri; 
Son söz size, son söz sizindir. Şüphesiz ki; Maya Çatısı altındaki varlığınız tesadüfi değildir. Alanınızdaki yetkinliğiniz, ilkeli, güçlü duruşunuzla çocuklarımız sizlere emanettir. Bir neslin geleceğine yön verme sorumluluğunuzla emekleriniz için teşekkür eder, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının sağlık, huzur, mutluluk ve başarı ile çok öğreneceğimiz bir yıl olmasını dileriz. 


Maya'da İlk Zil Maya'da İlk Zil Maya'da İlk Zil Maya'da İlk Zil