MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI

  14 Eylül 2021

Maya Okulları Oran Yerleşkesi ilkokul öğrencilerimiz kulüp tanıtım etkinliklerine katılarak, kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda seçmiş oldukları sosyal kulüp çalışmalarına alanında uzman öğretmenlerinin eşliğinde başlamanın heyecanını hep birlikte yaşadılar.

Öğrencilerimiz seçmiş oldukları sosyal kulüp çalışmalarında, bir gruba ait olarak çalışma kültürü geliştirirken, zamanı dikkatli kullanmayı, yaptığı uygulamayı planlayarak çalışmayı ve iç disiplin geliştirebilme gibi birçok beceriyi edinebilme fırsatıyla karşılaşırlar. Tüm bunlarla birlikte öğrencilere bilimsel, toplumsal, sanatsal, kültürel, zihinsel, sportif, psikolojik ve el becerileri alanlarında kendilerini deneme fırsatı vererek; bireysel yeteneklerini ve ilgilerini tanımalarına, yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına ve bunları kullanarak geliştirmelerine olanak sağlanmaktadır. 

Sosyal kulüp çalışmalarıyla eğlenerek öğrenen öğrencilerimize başarılar diliyoruz. 


MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI MAYA' DA KULÜPLERİMİZ BAŞLADI