İngilizce Öğretmenleri Bu Kez De Kendilerine Ayna Tuttu!

  23 Şubat 2019

Eğitimde yabancı dil uygulamaları ile öne çıkan Maya Okulları, 23 Şubat 2019 Cumartesi günü Maya Anadolu Lisesi’nde  “What about us?” temalı dikkat çekici bir konferans gerçekleştirdi.
Türkiye ve Ankara’nın birçok farklı okulunda görev yapan Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerinin yoğun ilgi gösterdiği bu ulusal konferansta öğretmenlere İngilizce öğretimi konusunda esin kaynağı olabilecek yeni fikirler paylaşıldı. 
Maya Okulları Kurucu Temsilcisi Dr. Levent Okut’ un açılış konuşması ile başlayan konferans, İngilizce dil öğretimi konusunda uluslararası üne sahip, alanında uzman kişilerin öğretmenlere sınıf içi uygulamalarında ışık tutan, ayrıca doğru bilinen yanlışlar ya da yanlış bilinen doğrular konusunda öğretmenlerin kendisine ayna tutmasını sağlayan paylaşımlar gerçekleşti. 
Tüm katılımcıların İngilizce dil öğretimi konusunda sürekli mesleki gelişimlerine olumlu katkıları olduğunu belirterek ayrıldığı konferans Maya Okulları’nın aynı zamanda bir öğretmen akademisi oluşunu kanıtlar nitelikteydi.   


İngilizce Öğretmenleri Bu Kez De Kendilerine Ayna Tuttu! İngilizce Öğretmenleri Bu Kez De Kendilerine Ayna Tuttu! İngilizce Öğretmenleri Bu Kez De Kendilerine Ayna Tuttu! İngilizce Öğretmenleri Bu Kez De Kendilerine Ayna Tuttu!