Geleneksel Etkinliğimiz

  21 Aralık 2018

3. sınıflar geleneksel sınıf günü olan “Üçler Sahnede” etkinliği 21 Aralık 2018 Cuma tarihinde Oran Yerleşkesi Konferans Salonunda 3. sınıf öğrencilerimiz ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Görsel Sanatlar dersi kapsamında öğrencilerimizin hünerli ellerinden çıkan ve görenleri büyüleyen resim sergisi hazırlanan kokteyl eşliğinde gezildi.  Resim sergisi ve kokteylin ardından sahne; öğrencilerimizin Türkçe Drama, İngilizce Drama, Dans, Ritim - Perküsyon ve  Koro alanlarında hazırladıkları etkinlikleri ile renklendi. 
Okul Aile birlikteliğinin önemini bir kez daha bizlere gösteren bu etkinlikte; bizleri ve öğrencilerimizi yalnız bırakmayan ve her adımda desteklerini esirgemeyen ailelerimize, emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve bu unutulmaz gösteri ile bizlere unutulmaz anılar bırakan öğrencilerimize teşekkür ederiz.


Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz Geleneksel Etkinliğimiz