98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA!

  29 Ekim 2021

Göklerde dalgalanan kırmızı beyaz bayrağımızın, hep birlikte okuyarak gururlandığımız milli marşımızın, bir değil biz olmanın anlamını en derinden hissettiğimiz Cumhuriyetimizin 98.yılı Maya Okulları Oran Yerleşkesinde coşkuyla gururla kutlandı.  
Maya ‘ lı çocuklarımızın günün anlam ve önemini anlatan oratoryoları; hep bir ağızdan okudukları şiirleri, gururla söyledikleri marşları ve dans gösterileri ile Cumhuriyet Bayramı kutlandı. 
Atanın adının manasıyla anıldığı törende; Cumhuriyet çocukları kırmızı beyaz kıyafetleri, ellerinde bayrakları dillerinde marşlar ile kadrajda unutulmaz izler bıraktı. 
Maya Okulları olarak biliyoruz ki; Mustafa Kemal Atatürk’ ün bu eseri onlara bırakacağım ve gözüm arkada kalmayacak sözleri ile işaret ettiği cumhuriyeti teslim ettiği çocuklarımız bize emanettir. Sorumluluğumuz büyük ve anlamlıdır. 
Bu gururlu  günde Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizin saygıyla anıyor; Cumhuriyet Bayramınızı kutluyor; törenimize katkı ve katılım  gösteren öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.


98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA! 98 YILDIR... GURURLA,MUTLULUKLA!