2017 Maya’da Yaz Okulu – Maya Okulları

Loading...

2017 Maya’da Yaz Okulu

B ir yaz okulu hayal ediniz. Çocuklarımızın güvende olacakları, bütüncül gelişimlerine katkı sağlayacak farklı alanlarda farklı etkinliklere katılacakları, yüzlerinden gülümsemenin eksik olmayacağı bir yaz okulu… Maya Okulları olarak “Yaz Tatilini Okulda Geçirmek için Çok Sebep Var!” sloganıyla çıktığımız bu yolda çocuklarımızı spor, bilim, sanat ve eğlence dolu bir yaz tatili bekliyor.

Maya Okulları İncek Yerleşkesi’nde gerçekleştireceğimiz bu yaz okulunda çocuklarımız yüzme, step-futbol, basketbol, voleybol, İngilizce, drama, satranç, tenis, müzik, ahşap atölyesi, bilişim garajı ve robotik çalışmalar, görsel sanatlar, takım çalışmaları, bilimsel deneyler, sinema, çocuk edebiyatı ve gezi gibi alanlarda etkinliklere katılacaklar. Yaz okulu boyunca yapacakları alan gezileri aracılığı ile de çocuklarımız sanata ve kültürümüze ilişkin farklı bakış açılarını deneyim etme olanağı yakalayacaklar.

Y az okulumuz 12 Haziran 2017’de başlayıp 25 Ağustos 2017’de sona ermek üzere 4 dönemde gerçekleştirilecektir. Birinci Dönem 12 Haziran-23 Haziran 2017 tarihleri arasındaki 2 haftada, İkinci Dönem 3 Temmuz-21 Temmuz 2017 tarihleri arasındaki 3 haftada, Üçüncü Dönem 24 Temmuz-11 Ağustos 2017 tarihleri arasındaki 3 haftada, Dördüncü Dönem ise 14 Ağustos-25 Ağustos 2017 tarihleri arasındaki 2 haftada gerçekleştirilecektir. Çocuklarımız yukarıda tarihleri belirtilen dönemlerden sadece bir ya da birkaçına katılabilecekleri gibi tüm dönemlere de katılımcı olabilirler. Yaz okulu hafta içi 5 gün, günlük programı 08.15-16.35 saatleri arasında olacaktır. Çocuklarımız, Maya Okulları İncek Yerleşkesi’ne okul servis araçlarını kullanarak gelebilecekleri gibi velilerinin eşliğinde de gelebilecekler.

Dönemlik olarak planlanan etkinlikler, yaz okulu programımıza katılacak çocuklarımızın yaş ve fiziki özellikleri göz önünde bulundurularak düzenlenecek ve uygulanacaktır. Çocuklarımıza Maya Okulları mutfağında hijyenik kurallara uygun hazırlanan sabah ve ikindi kahvaltısı ile birlikte öğle yemeği sunulacaktır. Okulumuz sağlık birimi çalışanları tüm gün boyunca çocuklarımıza eşlik edecektir.

Öğrencimizin yaz okulumuza kaydı için aşağıda yer alan kayıt ve ödeme linkini tıklayarak formu doldurmanız ve sistem üzerinden ödemenizi yapmanız yeterli olacaktır.

Maya Ekibi olarak çocuklarımızla birlikte eğlenceli, sağlıklı ve dolu dolu geçireceğimiz yaz okulumuz için sabırsızlanıyoruz…

Kayıt Ücretlerine Eğitim, Yemek ve KDV Dahil, Servis Hariçtir. Servis Ücretleri kayıt ve ödeme formunda belirtilmiştir.

İncek Yerleşkesi

MAYA OKULLARI İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Menü